Demet Akalın
- Müzik
Haftanın En Medyatik İsimlerinde Zirve Değişmedi
Medya Takip Merkezi (MTM) müzik dünyasında geçtiğimiz haftanın (10 - 16 Haziran) en çok konuşulan isimlerini açıkladı.
- Müzik
“Geçinemiyorum” Diyen Demet Akalın Boğaz’da Lüks Mekan Açtı!
Geçtiğimiz günlerde ünlü şarkıcı Demet Akalın, korona virüsünden maddi zarar gördüğünü ve geçinemediğini söylemişti. Bu sözleri söyleyen Demet Akalın’ın lüks…
- Müzik
Mahsun Kırmızıgül’den Eleştirilerin Hedefi Olan Demet Akalın’a Destek!
Geçtiğimiz günlerde Mihriban türküsünü seslendiren Demet Akalın, sosyal medyada topa tutulmuştu. Sanatçılar da dahil pek çok kişinin eleştirdiği Akalın’a ilk…
- Müzik
Sosyal Medyanın Topa Tuttuğu Demet Akalın’dan İlk Açıklama!
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı ile Poll Production iş birliğinde düzenlenen Yeditepe Konserleri’nde sahne alan Demet Akalın’ın “Mihriban” yorumu alay konusu oldu.…
- Müzik
Rıdvan Çinko Yazdı: ‘Demet Akalın’dan Canlı Canlı Meydan Okuma’
Müzik Onair köşe yazarı Rıdvan Çinko, yeni yazısında Demet Akalın'ın Yeditepe Konseri'ni ele aldı.
- Müzik
Demet Akalın’dan Gülben Ergen’e: “Bir Şey Diyeceğim, Kendimi Tutuyorum”
Geçtiğimiz hafta magazin gazetecisi Bilal Özcan’ın yayınına konuk olan sanatçı Gülben Ergen, marka giyinmekle ilgili görüşlerini paylaşmış ve Demet Akalın’ın…
- Müzik
Usta Sanatçı Selçuk Ural: “Demet Akalın Yüzünden Yüzlerce Kadın Şarkıcı Oldu”
Usta sanatçı Selçuk Ural, Hürriyet’ten İsmail Bayrak’a verdiği röportajda müzik dünyasının önemli isimleriyle ilgili görüşlerini paylaştı. Bir döneme damga vuran…
- Müzik
Bircan Bali: ‘Demet Akalın Yüzünü Eskitti!’
Söylemezsem Olmaz'ın ünlü magazin yorumcusu Bircan Bali, önceki gün Instagram canlı yayınında Emre Kara'nın sorularını yanıtladı.
- Etkinlikler
Demet Akalın Karantina Sessizliğini Konserle Bozacak
Kültürel etkinliklere ilişkin kısıtlamalara uyularak normalleşmeye dönülecek Haziran ayında açıklanan ilk konserlerden biri de Demet Akalın'ın Bodrum konseri oldu.
- Müzik
Demet Akalın’dan “Marka” Çıkışı: “Beyonce Ölsün”
Ünlü magazin gazetecisi Bilal Özcan’ın yayınına konuk olan sanatçı Gülben Ergen’in sözlerine Demet Akalın’dan yanıt gecikmedi. Ünlü şarkıcı Gülben Ergen,…








