Müzikonair Venhar Sağıroğlu’na Büyük İlgi!.. | Müzikonair
RadyoUlusal

Venhar Sağıroğlu’na Büyük İlgi!..

Radyo 7’nin  programcılarından ünlü radyocu Venhar Sağıroğlu, Çorum Belediyesi’nin düzenlediği 8. Geleneksel Kitap ve Kültür Günleri’ne misafir oldu.

Kent Meydanı’ndaki fuar çadırında gerçekleşen söyleşi ve imza gününe Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Reha Metin Alkan, Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mustafa Ercan, bazı daire amirleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, Çorumlu sanat dostları ile çok sayıda yurttaş katıldı.

Çorum halkının büyük ilgi gösterdiği ‘Okur/Yazar Buluşmaları’ programında konuşan Venhar Sağıroğlu, Nesil Yayınları’ndan çıkan ‘Aşkın Suskunluğu’ adlı kitabını tanıtıp, okurları için özel olarak imzaladı.

“Radyo dosttur, sadece müzik kutusu değildir” diyen Sağıroğlu, programda kitabından bazı bölümleri de okumayı ihmal etmedi.

Katılımcıların sorularını da cevaplayan Sağıroğlu’na, Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mustafa Ercan tarafından Çorum Saat Kulesi maketi hediye edildi.

Sevilen radyocu, söyleşinin ardından Yahya İnceyılmaz’ın sahibi olduğu Emin Kitap ve Kırtasiye standında kitabını imzaladı.

Kaynak;Çorum Hakimiyet

author avatar
Vural Egemen
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)