Müzikonair Turkcell’den Enteresan Müşteri Hizmetler Cevabı | Müzikonair
GündemSosyalVitrin

Turkcell’den Enteresan Müşteri Hizmetler Cevabı

GSM operatörleri ile ilgili yaşanan sorunlar devam ederken Turkcell ilginç bir olaya daha imza attı. Bir depremzedeye verdiği cevap ile gündeme düşen Turkcell deprem konusunda sınıfta kaldı.

Günlerdir süren deprem bölgesi arama kurtarma çalışmalarının önündeki en büyük engellerden biri iletişim problemi. Deprem bölgesindeki vatandaşlara yardım etmek isteyenler iletişim konusunda tıkanıklık yaşıyorlar.

Bu durumun önüne geçmek için defalarca şebekelerin güçlendirilmesi için çağrı yapılsa da konuyla ilgili bir gelişme yaşanmadı. Turkcell bir başka konuda daha sınıfta kaldı. Bir depremzedeye fatura bilgisi mesajı gitti. Depremde mağdur olan vatandaş Turkcell’e deprem bölgesinde kaldıklarını eve giremediklerini anlatan bir mesaj gönderdi. Fatura borcunu ödeyeceğini söyleyen depremzede ek olarak böyle bir durumda borç sıfırlama talebinde bulundu.

Turkcell müşteri hizmetlerinden gelen cevap oldukça ilginçti. Geçmiş olsun dileklerini ileten Turkcell, gecikme faizi yansıtmaksızın depremzedenin borcunu  hafta ertelediğini söyledi.

 

author avatar
Mavi Gündem
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)