Müzikonair Türk Müziğinin En Seçkin Radyosu, Radyo Alaturka El Değiştirdi | Müzikonair
ÖzelRadyoYerel

Türk Müziğinin En Seçkin Radyosu, Radyo Alaturka El Değiştirdi

15 yıldan beri 91.0 frekansından çizgisini hiç bozmadan yayın hayatına devam eden Radyo Alaturka, Türkiye’nin önde gelen kozmetik markası olan Sinoz’u da bünyesinde bulunduran Yasin Şirketler Grubu tarafından satın alındı.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Yönetim Kurulu Başkanı Yasin Çörekci ‘Türk Sanat müziğine ve radyoculuğa olan sevgim bu yönde bir yatırım yapmamda etkili oldu. Radyo Alaturka ülkemizin saygın değerlerinden biri, ve biz bu değeri daha da iyi yerlere taşımak, kaliteli müzik keyfini geniş kitlelere duyurmak için özverili bir şekilde çalışacağız, radyonun yayın akşını değiştirmeyip yıllarca emek vermiş programcı ve çalışanları ile aynen yolumuza devam edeceğiz’ şeklinde konuştu. Aynı zamanda radyonun genel yayın yönetmenliğine 10 yılı aşkın süredir Radyo Alaturka’da yayın yayın yapan ünlü programcı Tuğba Saraçlar atandı.

Radyoyu 3 yıldır elinde bulunduran Gitassi Medya grubundan satın alan Yasin Grup, bünyesinde bulundurduğu Sinoz, Dermier, Biolog gibi dermokozmetik markaları ile dünyanın 150 ülkesine ihracat yapıyor.

author avatar
Gri Ekran
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)