Müzikonair Tuğba Özay’ın Sil Baştan Şarkısını Seslendirmesi Sosyal Medyada Gündem Oldu | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Tuğba Özay’ın Sil Baştan Şarkısını Seslendirmesi Sosyal Medyada Gündem Oldu

Tuğba Özay, geçtiğimiz akşam bir mekanda sahne aldı. Konserde Şebnem Ferah'ın "Sil Baştan" şarkısını seslendirmesi sosyal medyada tartışma konusu oldu. 

Eski manken ve şarkıcı Tuğba Özay, geçtiğimiz gün 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için bir mekanda sahne aldı. Pembe yırtmaçlı kıyafetiyle dikkat çeken Özay, konserden düşen bir video sonrası gündem oldu.

Tuğba Özay, konserde Şebnem Ferah’ın “Sil Baştan” şarkısını seslendirdi. Şarkıyı seslendirdiği sırada çekilen videonun paylaşılması sonucu sosyal medyada tartışma konusu oldu. Şarkıcının şarkıyı yorumlama şekli beğenilmedi. Özay’a birçok kullanıcı tarafından “Şarkı şarkı olduğuna pişman oldu”, “Şebnem Ferah’a hakaret”, “Şarkıyı söyledi değil söyleyemedi”, “Videoyu açtığıma pişman oldum” gibi yorumlar geldi.

İşte Tuğba Özay’ın Sil Baştan şarkısını seslendirdiği anlar:

 

author avatar
Yasemin Altun
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)