Müzikonair Tuğba Ekinci’den Dilan Polat İddiası: Bunlar ‘Abiler’ Tarafından Kullanıldı Mı? | Müzikonair
GündemSosyalVitrin

Tuğba Ekinci’den Dilan Polat İddiası: Bunlar ‘Abiler’ Tarafından Kullanıldı Mı?

Tuğba Ekinci katıldığı 2.sayfa programında  Dilan Polat ve Engin Polat ile ilgili konuştu. Tuğba Ekinci, Dilan Polat'ın markalaşma sürecinde 'abiler'  tarafından kullanıldığını söyledi.

Dilan Polat ve Engin Polat’ın mal varlıkları ve lüks yaşamları günlerdir magazin gündeminde tartışma konusu olmuştu. Polat ailesi hakkında çıkan iddiaların ardı arkası kesilmezken, Tuğba Ekinci katıldığı 2.sayfa programında  Dilan Polat ve Engin Polat ile ilgili konuştu. Tuğba Ekinci, Dilan Polat’ın markalaşma sürecinde ‘abiler’  tarafından kullanıldığını söyledi. Tuğba Ekinci, ”Bunlar birileri tarafından kullanıldı mı? Bir yer açtığın zaman abiler geliyor yanına, destek olacakmış gibi aslında bunlar kullanılan insanlar oluyorlar. Bunlar da acaba şöhreti sevdiklerinden kapıldılar mı abilere?” diye konuştu.

İşte Tuğba Ekinci’nin sözleri;

Bunlar birileri tarafından kullanıldı mı? Bir yer açtığın zaman abiler geliyor yanına, destek olacakmış gibi aslında bunlar kullanılan insanlar oluyorlar. Bunlar da acaba şöhreti sevdiklerinden kapıldılar mı abilere? Sorduklarında bir şey bulamamışlar ya bunlarla ilgili. İş insanı biraz geride durur. Dikkatli olmak lazım, defteri sağlam tutmak lazım. Biz böyle biliyoruz iş insanı olmayı. Abiler markalaşmak isteyenleri kullanırlar. Herkes hürriyetine ömür boyu sahip olmak ister, hesap sorulsun istemez. Biraz cahil kesim kabul eder böyle teklifleri. Büyümenin de bir şekli var. Böyle büyünmez. Kullanılan insanlar aslında kızmayın. Görgüsüz demeyin. Aslında çok zor bir süreçten geçiyorlar. Onlar saf oldukları için bu duruma düştüler. Öğrenmiş oldular. Şimdi bundan sonra nasıl ayakta kalırlar o meçhul. Ben alalede söylüyorum herkes kendini biliyordur. Filmin şekli budur. Filmin sonu da bellidir. Taşıma suyla değirmen dönmez filmin sonu budur. Kullanılan insanlar olarak kalırlar. Bir dejenerelik oldu o dejenerelik şubeleri tedirgin etmiş oldu. İş yapan insan tipi böyle olmaz. Böyle iş tipi olmaz. Böyle tekstilci de yok, galerici de yok inşaatçı da yok.

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)