Müzikonair Tepki: Motive’nin Giydiği Ceket Bana Ait! | Müzikonair
MüzikMüzik HaberMüzikonair ÖdülleriVitrin

Tepki: Motive’nin Giydiği Ceket Bana Ait!

Tepki, Motive'nin giydiği ceketin aslında kendisine ait bir tulum olduğunu, sonradan kesildiğini ve Vio'nun giydiğini söyledi.

6.BAU Radyo Müzikonair Ödülleri’nde ‘Romantik’ albümüyle ‘En İyi Albüm’ kategorisinde ödül alan Motive, törene 2018 yılında kaybettiğimiz rap sanatçısı Vio’nun ceketiyle geldi. Vio’ya olan saygısını her fırsatta dile getiren Motive, daha önce Vio’nun giydiği ceketi giymesiyle dikkat çekti.

Ancak durum çok farklı çıktı. Tepki, Motive’nin giydiği ceketin aslında kendisine ait bir tulum olduğunu, sonradan kesildiğini ve Vio’nun giydiğini söyledi.

Bir zamanlar Motive ile pek çok projede iş birliği yapan Tepki uzun süredir arasının gergin olduğu Motive ile ilgili çeşitli paylaşımlarda bulundu.

İşte o paylaşımlar;

 

author avatar
Müzikonair Ödülleri
Müzik sektörünün en iyilerini belirlediğimiz ödül törenimiz iki senedir, Bahçeşehir Üniversitesi radyosu olan BAU Radyo sponsorluğunda yapılmaktadır. Çeşitli müzik kanalları tarafından da canlı yayınlanan törene çok sayıda ünlü isimler katılmaktadır. Ödülümüz Türkiye müzik sektöründe dağıtılan en prestijli ödüller arasında yer almaktadır.
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)