Müzikonair Teoman Yeni Romanının Müjdesini Verdi | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Teoman Yeni Romanının Müjdesini Verdi

"Yanlışlıkla çalışkan oldum" oldum diyen ünlü sanatçı Teoman, yine çok konuşulacak açıklamalar yaptı. Teoman, ''Bir roman bitirdim son rötuşlarını yapıyorum. 2024'ün Mayıs ayında çıkacak'' dedi.

“Yanlışlıkla çalışkan oldum” oldum diyen ünlü sanatçı Teoman, yine çok konuşulacak açıklamalar yaptı. Yakında romanının çıkacağını söyleyen Teoman, arkadaş ortamlarında söylediği “After parti var mı?” sözüne de açıklık getirdi. Habertürk’ün haberine göre, önceki gün basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Teoman samimi açıklamalarda bulundu.

Teoman, “20 günlük bir aram vardı. Kendimi spora vermiştim. Şimdi de gidiyorum. Bugün tatilimin son günü. Bir tane roman bitirdim onun son rötuşlarını yapıyorum. 2024’ün Mayıs ayında çıkacak. Hatta oyuna dönüştüreceğiz. Cem Adrian’a bir şarkı yaptım. Şubat’ta o çıkacak. Mayıs’ta bir şarkı da çıkacak. Bir şarkı daha yaptım… Yanlışlıkla çalışkan oldum” diye konuştu.

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)