Müzikonair Tarkan Harbiye’de Sahne Alacak Mı? | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Tarkan Harbiye’de Sahne Alacak Mı?

Her yıl eylül ayında Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde konser veren Tarkan pandemi sebebiyle konserlerine ara vermişti. Peki Tarkan yakın zamanda Harbiye'de sahne alacak mı?

Pandemi etkilerinin tüm dünyada azalması sonrası müzikal çalışmalarına hız veren ve Tarkan’ın, Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde konser verip vermeyeceği merak ediliyordu.

Habertürk yazarı Esin Övet, megastar Tarkan’ın bu yıl Harbiye’de konser verip vermeyeceğine yönelik sorulan sorulara açıklık getirdi.

“Sizi çok iyi anlıyorum. Ki korona illeti yüzünden Tarkan’ın Harbiye sahnesine çıkması ertelenmişti. Şimdi de iki yıldır yok. Sizler gibi ben de bekliyorum inanın” diyen Esin Övet, “sorup soruşturduğunu” ve olumsuz yanıt aldığını söyledi. Övet’in aktardığına göre Tarkan, bu yıl da sahne almayacak.

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)