Müzikonair Sosyal Medyada Düzenlenen Çekilişlere Milli Piyango Ayarı | Müzikonair
FenomenSosyal

Sosyal Medyada Düzenlenen Çekilişlere Milli Piyango Ayarı

Sosyal medyada düzenlenen yüksek bütçeli çekilişleri mercek altına alan Müzik Onair’ın haberi sonrası çekilişlerde Milli Piyango İdaresi tarafından izin alındığı özellikle belirtilmeye başlandı.

Sosyal medyada düzenlenen çekilişleri mercek altına alan Müzik Onair, önceki haftalarda yasadışı çekilişler ile ilgili kamuoyunu uyaran bir haberi okuyucularıyla buluşturmuştu. Haberde özellikle fenomenler üzerinden yapılan çekilişlerin Milli Piyango İdaresi tarafından izinlerin alındıktan sonra yapılmasına dikkat çekilmişti.

Milli Piyango İdaresi tarafından izin alınmadan yapılan çekilişleri gözler önüne seren Müzik Onair’ın uyarıları sonrası fenomenler konuyu dikkate aldı. Son olarak Çağrı Taner, düzenlediği yüksek bütçeli çekilişte daha önceki çekilişlerin aksine Milli Piyango İdaresi’nden izin alındığını özellikle belirtti.

İşte Çağrı Taner hesaplarından yapılan çekiliş paylaşımı;

İlgili Haber: Instagram’da Yasadışı Çekilişlere Alet Olan Şarkıcılar!

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)