Müzikonair Sesini Beğenmediği Hayranından Tehdit Mesajları Alan Rafet El Roman Savcılığa Koştu | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Sesini Beğenmediği Hayranından Tehdit Mesajları Alan Rafet El Roman Savcılığa Koştu

Sesini beğenmediği hayranının sevgilisinden tehdit mesajları alan Rafet El Roman şikayetçi oldu.

Sesini beğenmediği hayranının sevgilisinden tehdit mesajları alan Rafet El Roman şikayetçi oldu. Geçtiğimiz haftalarda Mersin’de bir AVM’de konser veren Rafet El Roman, çıkışta Sümeyye A. isimli kadın hayranının isteği üzerine sesini dinledi ancak kendisinden yorum isteyen hayranını yeteneksiz buldu.

4 Yıla Kadar Hapsi İsteniyor

Olayın ardından genç kızın sevgilisi Ümit Ö., ünlü şarkıcıyı telefonla arayıp hakaret ve tehdit etti. Savcılığa başvuran El Roman, “O adama telefon numaramı, intikam için sesini beğenmediğim kız verdi” dedi. Savcılık, soruşturma başlattı.

Sabah’ta yer alan habere göre, Sümeyye A. hakkında ‘Kişisel verileri, hukuka aykırı olarak ele geçirmek veya yaymak’ suçundan dava açıldı. Ümit Ö. hakkındaki dosya ise uzlaştırma bürosuna gönderildi. El Roman, şahsı affetmedi. Ümit Ö. hakkında, gönderdiği mesajda sinkaflı sözler ve tehditler bulunduğu gerekçesiyle iddianame düzenlendi. 4 yıla kadar hapsi istenen Ümit Ö., Asliye Ceza Mahkemesi’nde yargılanacak.

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)