Müzikonair Serenay Sarıkaya Verdiği Pozlarla Dikkat Çekti | Müzikonair
GündemMüzik HaberSosyalSosyal Medya

Serenay Sarıkaya Verdiği Pozlarla Dikkat Çekti

Ardı ardına yaptığı reklam anlaşmalarıyla son günlerde çok konuşulan güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, İbrahim Selim'in programına hazırlandı. Kareleri sosyal medyadan paylaştı.

Bir dönem özel hayatıyla adından söz ettiren, son günlerde de kendini işe veren ve yaptığı reklam anlaşmalarıyla kameralar karşısında olan Serenay Sarıkaya, sosyal medyasından nefes kesen pozlar paylaştı.

YouTube kanalında Talk Show yapan İbrahim Selim, Fox’a transfer oldu ve ilk konuğu da yakın arkadaşı Serenay Sarıkaya. Sarıkaya, sosyal medyasından giydiği kombini paylaştı. Kalçasına kadar yırtmaçlı bir elbise tercih eden güzel oyuncu, verdiği pozlarla beğeni topladı.

Sarıkaya paylaşımının altına, “İbrahim Selim ile Bu Gece tam da da bu gece22.30’da Fox Türkiye’de başlıyor efendim! Duyduk duymadık demeyin. Duymayanlara haber edin” notunu düştü.

İŞTE O POZLAR

author avatar
Mavi Gündem
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)