Müzikonair Sedef Sebüktekin – Yastıklı Şarkı Video Klibi Yayında | Müzikonair
Albüm & SingleMüzikVideo

Sedef Sebüktekin – Yastıklı Şarkı Video Klibi Yayında

Ezginin Günlüğü’nün 40 Yıllık Şarkıları albümü öncesi üçüncü tekli çalışma Sedef Sebüktekin ‘Yastıklı Şarkı’ oldu.

Bora Duran, Can Bonomo, Can Kazaz, Canozan, Cihan Mürtezaoğlu, Dilhan Şeşen, Dolu Kadehi Ters Tut, Eda Baba, Fikri Karayel, Gripin, Harun Tekin, Karsu, Melek Mosso, Melike Şahin, Nilipek., Ömer Yener, Pinhani, Rubato, Sedef Sebüktekin ve Zeynep Bastık gibi son yılların en sevilen ve üretken isimleri en sevdiği Ezginin
Günlüğü şarkısını yorumladı. İlk olarak, Dolu Kadehi Ters Tut’ dan “DUVAR”, ardından Gripin’den EBRULİ’nin yayınlandığı albümün birbirinden farklı yorumcular tarafından seslendirilen şarkıları gün yüzüne çıkmaya devam ediyor.

Albümün Üçüncü Şarkısı Müzikseverlerle Buluştu

Türkiye’nin Kült gruplarından Ezginin Günlüğü’nün 1996 yılında yayınladığı, sözleri Hüsnü Arkan’a, müziği Nadir Göktürk’e ait “YASTIKLI ŞARKI” bu kez Sedef Sebüktekin’in naif yorumu ile 15 Mayıs’ta dinleyici ile buluştu. Şarkının Tunahan E. Bilgin yönetmenliğinde çekilen video klibi yayında.

Yapımcılığını DokuzSekiz Müzik’in yaptığı, müzik danışmanlığını Burhan Şeşen’in üstlendiği, içerisinde 20 farklı sanatçının yer aldığı EZGİNİN GÜNLÜĞÜ “40 YILLIK ŞARKILAR” albümünün tüm şarkıları 29 Mayıs’ta yayında olacak.

author avatar
Müzikonair TV
Müzik Onair bünyesinde faaliyet gösteren video klip izleme sitesidir. Bu siteye ait tüm içerikler Youtube gibi sosyal medya paylaşım adreslerinden alınmaktadır. Yakında da TV olarak yayında olacak Müzik Onair TV'ye her yerde takip edebilirsiniz.
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)