Müzikonair Rubato Solisti Özer Arkun: “Bir Buçuk Dakika Ölü Kaldım, Tekrar Dirildim” | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Rubato Solisti Özer Arkun: “Bir Buçuk Dakika Ölü Kaldım, Tekrar Dirildim”

Rubato grubu üyeleri YouTube’da yayın yapan Hangar TV’nin “Dilimi Tutamadım” adlı programa konuk oldu. Grubun solisti Özer Arkun ise yaşadığı korkunç olayı anlattı.

Programın sunucusu Can Bozoklar’ın “Hiç sesim bir gün giderse, elime bir şey olursa korktun mu” sorusu karşısında Özer Arkun, yaşadığı travmayı anlattı. Geçirdiği kaza sonucu ancak 2 yıl içerisinde iyileştiğini söyleyen Arkun, “Elim paramparça oldu. Doktorlar bana müzik aleti çalamayacağımı söyledi.

Bu süre zarfında umutsuzluğa kapılmadığını belirten Arkun “O olayda hayatımı kaybediyordum. Öldüm, geri geldim. Birilerinin birileriyle husumeti varmış. Stüdyoyu bastılar, ben de tesadüfen oradaydım. Dört kurşun yedim. Hastaneye ölü girdim. Adrenalin saplayıp geri getirdiler beni. Aşağı yukarı 1,5 dakika ölü kalmıştım. Hasta eks oldu’yu hatırlıyorum” diye konuştu.

Programın tamamını izlemek için buraya tıklayın.

author avatar
haberalani
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)