Müzikonair Rober Hatemo Sahnede Terör Estirdi | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Rober Hatemo Sahnede Terör Estirdi

Hafta sonu Çeşme'de sahneye çıkan Rober Hatemo performansı sırasında ekibine davranışları olay oldu.

Ünlü şarkıcı Rober Hatemo, hafta sonu Çeşme’de sahneye çıktı, ancak performansı beklenmedik bir şekilde başladı. Mikrofonunun başına geçtiğinde, sahneye erken başlandığını fark eden Hatemo, ekibine dönerek, “Müziğe erken girdiniz. Ben daha hazır değildim. Kim söyledi size başlayın diye? Strese girdim, ne okuyacağımı unuttum” şeklinde bir açıklama yaptı.

Konsere başladığı anlardan itibaren, kulaklık ve mikrofonuyla rahatsızlık yaşayan Hatemo, hoparlörlerden gelen sesi de beğenmedi. Sürekli olarak tonmaister’a talimatlar verdi ve konserin ilk yarım saati oldukça gergin geçti. Sabah’ta yer alan habere göre gece boyunca, “Davulu kıs, sesimi yükselt, orkestrayı düşür, sesi buraya yönlendir” gibi isteklerde bulunan ünlü popçu, sonunda kendi mikrofonunu vokalistininkiyle değiştirdi.

İddiaya göre Rober Hatemo’nun kaprisleri ve gerginliği, mekanın müşterilerine de yansıdı, konser atmosferini olumsuz etkiledi.

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)