Müzikonair Tuğba Altıntop: Rafel El Roman İyi Bir Baba Değil | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Tuğba Altıntop: Rafel El Roman İyi Bir Baba Değil

Rafet El Roman ile 2002 yılında boşanan Tuğba Altıntop, ''Rafet El Roman iyi bir baba değil'' açıklamasıyla dikkat çekti.

Rafetl El Roman ile 2002 yılında boşanan Tuğba Altıntop, ”Rafet El Roman iyi bir baba değil” açıklamasıyla dikkat çekti.

Rafet El Roman’ın eski eşi şarkıcı ve oyuncu Tuğba Altıntop,  Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına katıldı. Altıntop, ”Bir kadın, erkekten çocuğunu kaçırırsa o kadın bir anne değildir. Rafet El Roman iyi bir baba değil. Her erkek baba olamaz, her kadın da anne olamaz.” açıklamasında bulundu.

Tuğba Altıntop şöyle devam etti;

”Rafet ile biz ayrılırken, iki evladımı Almanya’da bırakıp geldim ben. Benim kutsal savaşım yıllarca sürdü. Ne para istedim ne pul istedim. Hiçbişey almıyorum, almadım ben. Sadece kızlarımı istedim. Ben çok harcandım. Reyting uğruna tüm parçalarımı aldılar. Kızlarım büyüdü ama ne dertlerle büyüdüler. Ben Rafet’e kötü demedim.  Bir kadın, erkekten çocuğunu kaçırırsa o kadın bir anne değildir. Rafet El Roman iyi bir baba değil. Her erkek baba olamaz, her kadın da anne olamaz. Rafel kötü birisi değil. Tuğba reyting için kızlarını harcatıyor dediler. ”

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)