Müzikonair Radyo Alaturka’da Sağlık Programı Başlıyor! | Müzikonair
RadyoYerel

Radyo Alaturka’da Sağlık Programı Başlıyor!

Radyo Alaturka her cuma 16:00-17:00 saatleri arasında yayınlanan Can Sağlığı programı müzik ve sağlığı bir araya getiriyor.

Programda, Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Doç. Dr. Aydın Arslan her hafta bir konu başlığı ile dinleyicilerin sağlık soru ve sorunlarına cevap veriyor. Üsküdar Musiki Cemiyeti kökenli olan Aydın Arslan, seçtiği repertuarı eşliğinde kendi uduyla çaldığı şarkılarla dinleyicilerden tam not alıyor.

Programa her hafta İstanbul Üniversitesi Itrı Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Öğretmeni Emre Işık da gitarı ve şarkıları ile eşlik ederken, aynı zamanda programın moderatörlüğü üstlenen Radyo Alaturka Genel Yayın Yönetmeni Beyza Koç da düetler yapıyor.

Sağlık, sohbet ve müziğin bir arada olduğu ve dinleyicilerin hem sağlık sorunlarına cevap aldığı hem de Türk Sanat Müziği’nin en özel nağmelerine eşlik ettiği Can Sağlığı programı, Radyo Alaturka’nın kaçırılmaması gereken programlarından biri…

author avatar
Dila Oflaz
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)