Müzikonair Pinhani Konserinde Olay Çıktı! Tekmeli Yumruklu Kavga… | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Pinhani Konserinde Olay Çıktı! Tekmeli Yumruklu Kavga…

İstanbul Esenyurt'ta düzenlenen Pinhani grubu konserinde kavga çıktı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği Pinhani grubu konserinde tekme ve yumruklar havada uçuştu.

İstanbul Esenyurt’ta düzenlenen Pinhani grubu konserinde kavga çıktı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Pinhani grubu konserinde tekme ve yumruklar havada uçuştu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne (İBB) bağlı Kültür AŞ’nin düzenlediği ‘İstanbul Kavuştayı’ etkinlik serisi kapsamında Pinhani grubu, Cumhuriyet Meydanı’nda konser verdi. Konser için meydanı dolduran kalabalık içindeki iki grup, iddiaya göre laf atma sebebiyle birbirleriyle tartışmaya başladı.

Tartışma kısa süre içinde tekmeli yumruklu kavgaya dönüştü. Daha sonra kavga eden gruplar koşarak meydandan uzaklaştı. O anlar cep telefonu kamerasına kaydedildi.

 

 

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)