Müzikonair Özer Arkun’a Bir Tepki De Fatih Ahıskalı’dan Geldi | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Özer Arkun’a Bir Tepki De Fatih Ahıskalı’dan Geldi

Rubato grubunun solisti Özer Arkun’un, sevgilisi B.Y.’yi dövdüğü iddia edilmişti. Özer Arkun’a bir tepki de Rubato kurucularından biri olan Fatih Ahıskalı’dan geldi.

Rubato’nun solisti Özer Arkun’un kendisine şiddet uyguladığını öne sürerek çektiği videoyu savcılığa ileten B.Y. şikayetçi olmuştu. Özer Arkun’a yakın dostu Sıla Gençoğlu’nun ardından bir tepki de Rubato grubunun kurucularından Fatih Ahıskalı’dan geldi. Ahıskalı, ”Büyük üzüntü ve hicap duyuyorum. Koşulsuz olarak şiddet görenin yanında olacağım” açıklamasında bulundu.

İlgili Haber: ‘Özer Arkun’la Arkadaşlığımı Bitirdim’ Diyen Sıla’ya ‘Samimiyetsiz’ Yorumları

Fatih Ahıskalı, sosyal medya hesabında yazılı bir açıklama yayınladı. İşte o açıklama;
“Kurucularından biri olduğum Rubato grubundan 2020’nin başında ayrıldım. Şimdiye kadar ‘ekipten ekmek yiyen emekçiler zarar görmesin, ekip devam etsin’ diye herhangi bir açıklama yapmamıştım. Ayrıldığım günden itibaren grup ile sosyal ve iş anlamında hiçbir ilişkim yoktur. Kamuoyundan takip ettiğim kadarıyla kadına şiddet ve Özer Arkun kelimelerinin yanyana olmasından büyük üzüntü ve hicap duyuyorum. Haber sitelerinde, benim de bulunduğum eski fotoğraflarımızın bu haber altında kullanılmasından da son derece rahatsızım. Hatta olaylar hakkında hiçbir bilgim olmadığını, şiddete maruz kaldığı gerekçesiyle yasal işlem başlatan hanımefendiyi tanımadığımı ifade ediyor ve bu konu hakkında bana sorular sormamanızı istirham ediyorum. Son olarak koşulsuz olarak şiddet görenin yanında olacağım. Her insanoğlunun durması gerektiği yer orasıdır.”

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)