Müzikonair Ozan Çolakoğlu ve Gülşen’den Radikal Karar | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Ozan Çolakoğlu ve Gülşen’den Radikal Karar

Ünlü müzisyen Ozan Çolakoğlu, İstanbul'daki stüdyosunu tamamen kapattı.

Ünlü müzisyen Ozan Çolakoğlu, İstanbul’daki stüdyosunu tamamen kapattı. Çolakoğlu, şarkıcı eşi Gülşen ile birlikte tamamen Londra’ya taşınıyor. İstanbul’daki stüdyosunu kapatma kararı alan Ozan Çolakoğlu, tüm ekipmanlarını sattı.

Uzun bir süredir yurt dışında olan ancak Türkiye’de stüdyoları bulunan ünlü çift radikal bir karar alarak Türkiye’den tamamen taşınıyor.

Gülşen, oğulları Azur için okul ve evi ayarladıktan sonra ünlü müzisyen de Londra’da stüdyo açacak. Çolakoğlu, yaz sonu Tarkan’ın üç yeni şarkısını da dünyaca ünlü Abbey Road stüdyolarında kaydetmişti.

Ozan Çolakoğlu daha önce  ‘Ses yok, şarkı yok ama insanlarda inanılmaz bir özgüven var. Anlamakta zorluk çekiyorum. Bu ülkeden bir Tarkan bir Gülşen daha çıkmaz… – mış gibi yapanlar müzik dünyasında başarılı olamazlar. ‘Türkiye’de Aleyna Tilki ve Edis’i çok başarılı buluyorum. Kendilerine özgü bir tarzları var. Uzun vadede doğru yönetilirse daha başarılı olacaklarını düşünüyorum. Ayrıca son zamanların starı bence Ezhel çünkü kendi gibi, başkalarına benzemeye çalışmadı, bu yüzden çok başarılı.’ sözleriyle dikkat çekmişti.

Ozan Çolakoğlu: ‘Ses Yok, Şarkı Yok, Özgüven Var…’

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)