Müzikonair Ozan Çolakoğlu Eşi Gülşen’i Cezaevinde Ziyaret Etti! | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Ozan Çolakoğlu Eşi Gülşen’i Cezaevinde Ziyaret Etti!

Tutuklanan şarkıcı Gülşen'i eşi Ozan Çolakoğlu cezaevinde ziyaret etti. Şarkıcı Gülşen imam hatip liselerine yönelik sözleri nedeniyle hakkında başlatılan soruşturma kapsamında dün akşam tutuklanmıştı.

Gülşen, Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na konuldu. Gülşen’i bu sabah eşi Ozan Çolakoğlu ziyaret etti. Çolakoğlu ve avukatının Gülşen’e kişisel eşyalarını da getirdiği öğrenildi. Ozan Çolakoğlu yaklaşık süren ziyaret sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtsız bıraktı. Avukatıyla beraber gelen Çolakoğlu içeride yaklaşık 2 saat kaldı.

“GAYET GÜÇLÜ DURUMDA”

Çolakoğlu ile ziyarete gelen avukatı, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Avukatı, Gülşen’in durumunun gayet iyi olduğunu ve kendisini destekleyen herkese teşekkür ettiğini belirterek, “Durumu gayet iyi. İlgilenen herkese teşekkürlerini iletiyor. Gayet güçlü durumda, kendisi de açıklama metninde ifade etti. ‘Birilerini kırdıysam, incinen herkesten özür dilerim.’ dedi. Ben hukukçuyum, hukuki olarak da bu neticenin olmaması gerektiği kanaatindeyim. Gerekli teknik takipler yapılıyor. İlgilenen herkese sevgilerini iletti.” şeklinde konuştu.

“TUTUKLAMA KARARI”

İstanbul 2. Sulh Ceza Hakimliği’nin tutuklama kararında, “Şüphelinin üzerine atılı bulunan ‘halkı kin ve düşmanlığa alenen tahrik etme’ suçunu işlediği hususunda kuvvetli suç şüphesinin varlığını gösterir somut delillerin mevcut olduğu, suçun yasal alt ve üst sınırı dikkate alındığında adli kontrol hükümlerinin yetersiz kalacağının anlaşılması, bu anlamda tutuklama tedbirinin daha uygun ve orantılı olacağı değerlendirilmekle, şüphelinin tutuklanmasına karar verildi.” ifadeleri yer aldı.

 

author avatar
Mavi Gündem
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)