Müzikonair Öykü Gürman İle Fatih İçmeli Evlendi | Müzikonair
GündemSosyal

Öykü Gürman İle Fatih İçmeli Evlendi

Geçtiğimiz sene ocak ayında konser vermek için gittiği Paris'te sevgilisi Fatih İçmeli'den evlilik teklifi alan şarkıcı Öykü Gürman, muradına erdi. Ünlü çift, Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de dünyaevine girdi. İkilinin nikahından kareler, sosyal medyada paylaşıldı.

Geçtiğimiz sene ocak ayında konser vermek için gittiği Paris’te sevgilisi Fatih İçmeli’den evlilik teklifi alan şarkıcı Öykü Gürman, muradına erdi. Ünlü çift, Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de dünyaevine girdi. İkilinin nikahından kareler, sosyal medyada paylaşıldı.

Yaklaşık altı yıldır Fatih İçmeli ile aşk yaşayan oyuncu ve şarkıcı Öykü Gürman, konser vermek için gittiği Fransa’nın başkenti Paris’te evlilik teklifi almıştı. Ünlü isim, Eyfel Kulesi’nin önünde kendisine tektaş uzatan İçmeli’ye “Evet!” yanıtını vermişti.

“MUTLULUKTAN UÇARAK GECEYE KONDUK”

O anları sosyal medya hesabından da yayınlayan Öykü Gürman, duygularını; “Paris… Uçup giden yaşamla mutluluktan uçarak geceye konduk. beklemediğim bir an… Yine her şey birdenbire en çok sevdiğim doğallıkta ve akışta aşka dönüştü. ‘Evet!’ dedim” sözleriyle dile getirmişti.

BAKÜ’DE DÜNYAEVİNE GİRDİLER

Öykü Gürman ile Fatih İçmeli, sonunda muradına erdi. Ünlü çift, dün Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de nikah masasına oturdu. İkilinin nikahından kareler, sosyal medyada paylaşıldı.

 

 

author avatar
Efsun Atik
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)