Müzikonair Orhan Ölmez’den Dikkat Çeken Açıklama: Hadise’nin Yanında Eşantiyon Olmuşum | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Orhan Ölmez’den Dikkat Çeken Açıklama: Hadise’nin Yanında Eşantiyon Olmuşum

Orhan Ölmez, Akşam Gazetesi'nden Yasemin İlan'a röportaj vererek; Hadise ile olan eski dedikodular, sosyal medyanın başarı ölçütü olarak kabul edilmemesi gerektiği ve iddialı sahne kıyafetleri hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. 

Orhan Ölmez, Akşam Gazetesi’nden Yasemin İlan’a röportaj vererek; Hadise ile olan eski dedikodular, sosyal medyanın başarı ölçütü olarak kabul edilmemesi gerektiği ve iddialı sahne kıyafetleri hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Sosyal Medya Başarı Ölçütü Olmamalı

Orhan Ölmez, sosyal medyada çok izlenmenin bir başarı olarak kabul etmemesi gerektiğini vurgulayarak, “Kötü şarkılar, komik insanlar ve hatta saçmalayanlar da çok tıklanıyor. Bir dönem, komik performanslar sergileyen kişileri neredeyse Popstar yapacaktık. Kriterimiz tıklanma sayısıysa o zaman kimse kusura bakmasın ama bizim starımız Ajdar! Hedef gösteriyor gibi olmasın Ajdar’a da buradan sevgi ve saygılarımı iletiyorum ama görünen gerçekler var. İnsanlar komik ve saçma bulduğunu da izliyor. Buna bir yerde dur diyecektir sosyal medya kullanıcıları da!” dedi.

Acılarımı Nakite Çeviriyorum

Şarkıcı, yazdığı aşk şarkılarına rağmen hiç romantik biri olmadığını belirterek, “Bende şefkat ve merhamet duygusu eksik, bir de sabırsızım. En önemlisi gerçekçiyim. Bütün romantikliğim sadece şarkılarda kalıyor” ifadesine yer verdi.

Genel olarak mutsuz biri olduğunu söyleyen şarkıcı, “Mutsuzluğuma çare ararken şöhret oldum. Acılarımı nakite çeviriyorum” dersem yalan olmaz. Adam aşk acısı çekmiş, buna bizi de ortak ediyor. Üstelik bunu yaparken bir de para kazanıyor, duygularını nakite çeviriyor’ diyorlar. Esasında o kadar haklılar ki, ama keşke bunu yazmama sebep olan duygularım olmasaydı da, ben de o paraları kazanmasaydım. Gerçekten bedeli ağır bir hal, paha biçemezsiniz bu duruma.”

Sahnede Kıyafet İzleyicilere Karşı Saygı Göstergesidir

Son dönemin gündemden düşmeyen konusu Gülşen’in sahne kıyafetleri hakkında yorum yapan sanatçı, şu cümleleri kurdu: “Toplum içinde bazı değerlere dikkat etmeliyiz. Alan memnun satan memnunsa bir şey diyemem ama sahnede kıyafet izleyiciye karşı saygı göstergesidir. İşin bir de şu yanı var; bir şeyin işlevsel olması önemlidir. Sahneye çıkan kişi de belki şöyle diyor olabilir; ‘Bu kıyafetin içinde çok rahatım. Şarkı söylerken çok hareket ediyorum, koşturuyorum, terliyorum, böyle daha rahat şarkı okuyorum’ diyordur öyleyse bizi aşar.”

Hadise’nin Yanında Eşantiyon Olmuşum

Geçmişte Hadise ile aşk dedikoduları çıkan Orhan Ölmez, “Hadise benim hemşehrim onunla birebir tanışmadık ama şarkılarımı dinlediğini, zihin ve kalp dünyasında beni çok güzel bir yere koyduğunu biliyorum. Kalbinde ve gönlünde beni konumlandırdığı yer itibariyle ona çok değer veriyorum. O benim şarkıma eşlik ederek beni etiketlediğinde ben de kalp ve minnet emojisiyle ona karşılık verdim ertesi sabah telefonum çalmaya başladı. Meğer herkes bizi konuşuyormuş. Hatta herkes Hadise’yi konuşuyormuş ben de yanında eşantiyon olmuşum. Sonuçta Hadise başlı başına bir haber başlığı, ben de yanında anılmış bulundum” diyerek dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

 

author avatar
Yasemin Altun
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)