Müzikonair No Method – Let Me Go (Acoustic Version) Yayında | Müzikonair
Albüm & SingleMüzikVideo

No Method – Let Me Go (Acoustic Version) Yayında

No Method, unutulmaz  parçaları “Let Me Go”nun  3. yılında , müzikseverlere teşekkürlerini  akustik versiyon hediye ederek iletiyor. No Method’un, Yeni Dünya Müzik etiketiyle yayınlanan “Let Me Go (Acoustic Version)” isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik’te yayınlandı.

Cape Town’da yaşayan Düo DJ & Prodüktör Sam World ve Güney Afrikalı Vokalist Claire Rose’dan oluşan düo No Method,   Türkiye’de Yeni Dünya Müzik tarafından  Nisan 2017’de yayınlanan  ilk parçası “Let Me Go” ile özellikle Türkiye’de büyük bir başarı sağlamıştı.
Radyo , Shazam ve Dijital Servis  Top Listelerinde aylarca  zirvede kalan şarkı, 250 milyonu  aşan izleme ve dinleme sayıları  ile  büyük bir başarıya imza atmıştı.

Let Me Go şarkısının , Türkiye’deki  dijital servislerdeki dinlenme sayıları ile Altın Plak kazanmıştı. Ödülünü almaya gelen No Method ikilisi ; desteklerinden ötürü Türkiye’deki radyo ve TV’lere “Teşekkür Ziyareti” de yapmışlardı.

author avatar
Müzikonair TV
Müzik Onair bünyesinde faaliyet gösteren video klip izleme sitesidir. Bu siteye ait tüm içerikler Youtube gibi sosyal medya paylaşım adreslerinden alınmaktadır. Yakında da TV olarak yayında olacak Müzik Onair TV'ye her yerde takip edebilirsiniz.
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)