Müzikonair Nilüfer’den Kayahan’a Övgü: Eşi Bulunamaz Şarkılara İmza Attı | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Nilüfer’den Kayahan’a Övgü: Eşi Bulunamaz Şarkılara İmza Attı

Üç yıl aranın ardından Harbiye Açıkhava'da sahne alan Nilüfer, şarkılarıyla dinleyicilerine unutulmaz bir gece yaşattı. 

Üç yıl aranın ardından Harbiye Açıkhava’da sahne alan Nilüfer, şarkılarıyla dinleyicilerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Nilüfer, birlikte birçok çalışma yaptığı yakın meslektaşı Kayahan ile ilgili övgü dolu sözler kullandı. ‘Esmer Günler’, ‘Gözlerinin Hapsindeyim’, ‘Yemin Ettim’ gibi Türk Pop Müziği’ne damga vuran Kayahan şarkılarını da seslendiren Nilüfer, “Kayahan eşi bulunamaz, tekrarlanamaz, benzeri yapılamaz şarkılara imza attı. Buradan onu alkışlarla anmak istiyorum” ifadelerini kullandı.

Nilüfer, sahne almayı çok özlediğini belirterek, “Üç sene ara verdim, heyecanlıyım. Karşınıza çıkmak, iyi şeyler yapabilmek, birlikte eğlenebilmek büyük sorumluluk. Hepinizi çok özlemişim” dedi.

Ünlü popçu şu sözleri ekledi;

Bazen bu işleri bırakayım diyorum ama sizi görünce vazgeçiyorum. Her konser öncesi böyle söylesem de konser sonrası sizin enerjiniz beni bundan vazgeçiriyor. Şarkılarımın söyleniyor olması ve unutulmaması çok değerli.

 

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)