Müzikonair Nilüfer: Müziğe Veda Etme Vaktim Yaklaşıyor | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Nilüfer: Müziğe Veda Etme Vaktim Yaklaşıyor

Şarkıcı Nilüfer, Gazete Oksijen'e verdiği röportajda müziğe veda etme vaktinin yaklaştığını söyledi.

Unutulmaz şarkılara imza atan pop müziğin mihenk taşlarından Nilüfer Gazete Oksijen’den Alper Bahçekapılı’ya konuştu. Nilüfer röportajı sırasında sevenlerini üzecek de bir haber verdi.

“Caddelerde Rüzgar”, “Son Arzum”, “Mor Menekşe”, “Mavilim” gibi daha nice unutulmaz şarkılara imza atan Nilüfer, kariyerinin 50. yılına geldi. Nilüfer verdiği röportajda, “5 Yıl olmuş, bana sıkıştırılmış zaman dilimi geliyor” dedi.

“BAZEN KENDİMDEN SIKILIYORUM”

Bazen kendisinden sıkıldığını itiraf eden Nilüfer sözlerine, “Bazen kendimden sıkılıyorum. İnsanlar da benden sıkılmadan efendice çekilmek gerektiğini düşünüyorum. Müziğe veda vaktim artık yaklaşıyor diye devam etti ve sevenlerini üzdü.

HABER KAYNAĞI : https://gazeteoksijen.com/yazarlar/alper-bahcekapili/nilufer-insanlar-benden-sikilmadan-efendice-cekilmek-gerek-157767

 

author avatar
Mavi Gündem
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)