Müzikonair Mustafa Sandal’ın Eşi Melis Sandal’ın İçinde Olduğu Cayrokopter Düştü | Müzikonair
GündemSosyal

Mustafa Sandal’ın Eşi Melis Sandal’ın İçinde Olduğu Cayrokopter Düştü

Melis Sandal, Bodrum'da eşi Mustafa Sandal ile birlikte tatil yaparken yaşanan turistik gezi kazasında hafif yaralandı.

Melis Sandal, Bodrum’da eşi Mustafa Sandal ile birlikte tatil yaparken yaşanan turistik gezi kazasında hafif yaralandı. Ula ilçesinden havalanan Cayrokopter adlı hafif hava aracı, motor arızası nedeniyle düştü.

Melis Sandal, Sinan Yılmaz tarafından kullanılan Cayrokopter ile Akyaka’ya gelmişti. Gökova Körfezi üzerinde tur atıldıktan sonra Bodrum’a dönüşe geçildiğinde, hava aracında motor arızası meydana geldi. Pilot Yılmaz, kontrollü bir şekilde tarlaya iniş yapmayı planlarken zeytin ağaçlarına çarparak düştü.

Kazayı görenlerin ihbarı üzerine olay yerine AFAD, jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralılar, Yerkesik Jandarma Karakol Komutanlığı ekipleri ve diğer vatandaşların yardımıyla Cayrokopter’den çıkarılarak ambulansa taşındı. Sandal ve Yılmaz, Muğla Eğitim-Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Yaralıların hayati tehlikesi bulunmamaktadır, ancak Sandal’ın sol bileğinde kırık tespit edildi.

Haberin duyulması üzerine Mustafa Sandal da Bodrum’dan Muğla’ya geldi. Sandal, doktorlardan bilgi aldıktan sonra eşinin bulunduğu odaya geçti. Melis Sandal’ın havacılığa ilgi duyduğu ve Türkiye’de son yıllarda yaygınlaşmaya başlayan Cayrokopter gibi araçlara da ilgi gösterdiği öğrenildi.

Yaşanan olayın ardından Melis Sandal, ”Mucize eseri kurtulduk” dedi.

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)