Müzikonair Motive ve Ben Fero Sosyal Medyada Birbirine Girdi | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Motive ve Ben Fero Sosyal Medyada Birbirine Girdi

Ben Fero'nun 'Ben Fero bitmez, ama piyasanın kalitesi biter' sözlerine sessiz kalamayan Motive, Ben Fero'ya 'one hit wonder' göndermesi yaptı. İkili daha sonra sosyal medyada ağız dalaşına girdi.

Ağrı Dağı Müzik Festivali nedeniyle tartışma yaşayan Uzi ve Mustafa Sandal arasındaki gerginlik rap müzik camiasında da geniş yankı buldu.

Mustafa Sandal – Uzi olayına ilişkin ünlü prodüktör Erol Köse Uzi’ye seslenerek, ”Akıllı ol Ben Fero gibi tarih olursun” demişti. Bu sözlere Ben Fero, kayıtsız kalamamış, ”Ben Fero bitmez, ama piyasanın kalitesi biter” demişti.

Ben Fero’nun ‘Piyasanın kalitesi biter’ sözlerine sessiz kalamayan Motive, ‘Ben Fero sen niye böyle oldun? Bizim olduğumuz her yerde sen yoksun diye mi? Artık sana one hit wonder diyenler çoğaldı diye mi? ” ifadelerle yorum yaptı.

Motive ve Ben Fero bir süre sosyal medya üzerinde ağız dalaşı yaptı.

Motive’nin video paylaşımı;

Ben Fero’nun paylaşımı;

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)