Müzikonair “Michael Kuyucu ile Medya Gündemi” Yayına Başladı! | Müzikonair
RadyoUlusal

“Michael Kuyucu ile Medya Gündemi” Yayına Başladı!

Michael Kuyucu ile Medya Gündemi Number One Türk Fm ve Number Türk TV’de yayına başladı.

Michael Kuyucu ile Medya Gündemi Number One Türk Fm ve Number Türk TV’de yayına başladı. Müzik, magazin ve medya gündeminde olan, sosyal medyada konuşulan konu ve insanları gündemine alan programda Michael Kuyucu her gün farklı bir konuyu yorumlayacak.

Türkiye’de ilk kez denenen eğlence-haber- yorum analiz formatlı program ile ilgili olarak aynı zamanda iletişim akademisyeni olan Doç. Dr. Michael Kuyucu “Radyo ve televizyonlarda yayınlanan programlar artık doyum noktasına ulaştı. Artık özellikle gençler zamanla yarışıyor. Number One Medya Grubu bu konuda kendini en hızlı güncelleyen marka. Bende uzun zamandır ‘buna nasıl uyum sağlayabiliriz’ konusunu düşünüyorum. Zamanla yarışan, radyo ve televizyonla dijital medya arasında köprü kuran, üçünün de paydasında olan, gündemi odak noktasında tutan bir program olan ‘Medya Gündemi’nde 60 saniyeye 60 dakika sığdıracağız.” Diyor ve ekliyor “geleneksel medyanın 60 dakikada anlatamadığını biz altmış saniyede anlatacağız”

Herkesin Bildiğine Kimsenin Bakamadığı Pencereden Bakacak

“Michael Kuyucu ile Medya Gündemi” yeni çıkan albümler, magazin gündeminde olan ünlüler ve olayları, sosyal medyada TT olan konular, televizyon dünyası ve müzik piyasası ile ilgili herkesin bildiği konulara, kimsenin görmediği pencereden farklı bir bakış sunuyor.

İlk Programın Konusu Ajda Pekkan Oldu

İlk yayınlanan bölümde Ajda Pekkan’ın yeni albümü “Ajda” hakkında analiz yapan Michael Kuyucu, Ajda Pekkan’ın genç kızlara taş çıkartan fotoğraflarının albümünün önüne geçtiğini ve Ajda’yı bu fotoğraflarla dünyada eşi benzeri olmayan bir styling başarısı yakaladığını söyledi.

“Michael Kuyucu ile Medya Gündemi” hafta içi her gün 10:00-12:00-14:00-16:00-20:00-22:00 saatlerinde Number One Türk Fm’de videosu ise 12:30-13:30-14:30-15:30-16:30-17:30 saatlerinde Number One Türk TV’de yayında.

Michael Kuyucu Türkiye’de ki radyo ve televizyon programlarının dışında grubun Yunanistan’da açtığı Number One Greece adlı televizyon kanalının da yayın yönetmenliğini yapıyor.

author avatar
Dila Oflaz
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)