Müzikonair Michael Kuyucu: “Hande Ünsal’ın Şarkısını Alacaklı Gözle Dinleyin” | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Michael Kuyucu: “Hande Ünsal’ın Şarkısını Alacaklı Gözle Dinleyin”

Doç. Dr. Michael Kuyucu, dün Yeni Birlik Gazetesi’ndeki köşesinde Hande Ünsal’a yer verdi.

Son dönemlerde “Daha İyi” şarkısıyla rekora koşan Hande Ünsal, Michael Kuyucu’nun köşesinde övgü yağmuruna tutuldu. RTV Takip (Radyo Televizyon Takip) verilerine göre listelerde haftalardır üst üste zirvede olan şarkıcının başarısı Kuyucu’nun dikkatinden kaçmadı.

İşte Kuyucu’nun yazısı:

Türkiye radyo ve televizyonlarında şarkıları en çok yayınlanan on ismi araştırdım. Kaynak olarak Radyo TV Takip’in verilerine baktım. Geçen ay olduğu gibi şubat ayında da şarkısı radyo ve televizyonlarda en  çok yayınlanan yorumcu Hande Ünsal oldu. Hande’nin “Daha İyi” şarkısı şubatın şampiyonu oldu. Hande Ünsal böylece üst üste yayınladığı üçüncü single’ı ile zirveye oturarak çok sağlam bir rekora imza attı. “Daha İyi” çok güzel bir şarkı, sözü ve müziği kendisi yazmış.

Sözleri çok anlamlı bir şarkı. “Dön diye ölüyorum ama dönmesen daha iyi, hala çok seviyorum ama sevmesem daha iyi…” çok anlamlı bir şiir. Yapmak isteyip de yapamadığınızı anlatıyor. Hepimizin kalbi ile aklının savaştığı ve kararsız kalmamıza neden olan anlar oluyor. İşte böyle bir anı anlatıyor şarkı. Hande Ünsal’ın “Daha İyi” şarkısını daha alacaklı bir gözle dinlemenizi tavsiye ediyorum. Çok cici bir şarkı. YouTube’da klibi 18 milyonun üstünde bir tıklanma almış. Bravo Hande’ye.

İlgili Haberler: 

Hande Ünsal “Daha İyi” Klibiyle Yayında

Hande Ünsal Daha İyi Şarkısıyla Zirvede

author avatar
haberalani
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)