Müzikonair Meme Kanseri İle Mücadele Eden Fulden Uras: Dualarınızı Bekliyorum… | Müzikonair
GündemSosyal

Meme Kanseri İle Mücadele Eden Fulden Uras: Dualarınızı Bekliyorum…

Meme kanseri nedeniyle daha önce bir dizi ameliyat geçiren ünlü şarkıcı Fulden Uras sağ göğsünün alınacağını duyurdu.

Meme kanseri nedeniyle daha önce bir dizi ameliyat geçiren ünlü şarkıcı Fulden Uras sağ göğsünün alınacağını duyurdu.

Daha önce meme kanserine yakalanan ve son 13 yılda 22 defa ameliyat olan sanatçı Fulden Uras, yeniden ameliyat olacağını söyledi. Sosyal medya hesabından sağlık durumu hakkında bilgi veren Uras sağ göğsünün alınacağını da duyurdu. Fulden Uras şunları söyledi;

“22 ameliyat… 22 kere narkoz… Her birinden umutla ‘bu son olacak’ diye dualarla çıkmak. 13 sene dile kolay… Çok çektirdin yine de ‘hamdolsun’ dedim. Halime hep şükrettim, dermansız dert değildin . Şimdi yarın (Bugün) seninle vedalaşıyorum sağ meme. İçim buruk asla üzgün değilim hatta bilakis mutluyum en ufacık üzüntümde şişen, enfeksiyonlanan bir organ artık bedenimde olmayacak. Artık ‘acı yok’ düşünsenize ne büyük lüks benim için… Biraz duygusalım annemi özledim. Ne çok üzülürdü şu an yaşasaydı. Nasıl dert ederdi kendine. Biliyorum ki benim meleğim beni oradan korur. Sevgili dostlarım artık hep mutlu haberler vereceğim sizlere pazartesi acılarım son bulacak. Merak etmeyin çok emin ellerdeyim. Şu an için doktorlarım alınacak meme yerine bir silikon koymayı uygun görmediler. Ameliyattan sonra sizleri tekrar bilgilendiririm. Birkaç gün yokum merak etmeyin. Hepimizi çok seviyor, dualarımızı bekliyorum. Hoşçakal acılarım, hoşçakal sağ memem.”

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)