Müzikonair “Magazine Çıkmasa Bitecek Starlar(!) Var” | Müzikonair
RadyoYerel

“Magazine Çıkmasa Bitecek Starlar(!) Var”

İntizar, Baba Radyo’da Ayşe Matay’ın sunduğu Baba’nın Kızı programına konuk oldu. Yeni albümü Konu Sen Ounca ile sevenleriyle buluşan İntizar çarpıcı açıklamalarda bulundu.

-Beni beklettiler, menajerler, prodüktörler beni bekletti. Bazen saçmalıyorlar. Egolar vs. nedeniyle gecikti albüm. Albümünün piyasaya çıkmadan korsana düştü, bu durumun Türkiye’de sadece birkaç sanatçının başına geldi. Mecburen 14 şubatta yayınladık.

-Kısa bir süre içinde İstanbul’dan taşınacağım. Magazinden her zaman uzak oldum. 10 gün kamerayı çeksen kendinden bitecek isimler tanıyorum star adı altında. Gazeteyi, televizyonu çek onlardan biterler.

-Yeni albümüyle birlikte imajımda da yenilik yaptım. Ben çocukken sarışın, yeşil gözlüydüm. Hatta platin sarıydı saçlarım. İlkokul 1. Sınıfta akrep soktu. Aylarca tedavi gördüm ve göz rengim, ten rengim, saç rengim hepsi değişti. Hatta yaşamamın bir mucize olduğunu söylemişti doktorlar.

author avatar
Hilal Çağlar
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)