Müzikonair Kız Arkadaşını Darp Ettiği Öne Sürülen Özer Arkun Hakim Karşısında! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Kız Arkadaşını Darp Ettiği Öne Sürülen Özer Arkun Hakim Karşısında!

Rubato grubunun solisti Özer Arkun, kız arkadaşı Burcu Y.'yi darp ettiği gerekçesiyle 7 ayrı suçtan 40,5 yıla kadar hapis istemiyle hakim karşısına çıktı.

Rubato grubunun solisti Özer Arkun, kız arkadaşı Burcu Y.’yi darp ettiği gerekçesiyle 7 ayrı suçtan 40,5 yıla kadar hapis istemiyle yargılandığı davada hakim karşısına çıktı.

Sanık, müştekinin kendisine ve çocuklarına beddua ettiğini savunarak suçlamaları reddetti. Müşteki ise sanığın yüzüne defalarca yumruk ve tokat attığını söyleyerek, “Aynada yüzümün halini görünce çığlık attım” dedi.

Ara kararını açıklayan mahkeme heyeti, sanığın tutuklanmasına ilişkin talebe yönelik bir karar oluşturmadı.

Sanığın telefonunun dosyaya sunulması halinde bilirkişiye gönderilmesine, mağdur ile aralarındaki tüm yazışma içerikleri, video ve fotoğrafların dosyaya konulmasına hükmederek duruşmayı eksikliklerin giderilmesi için erteledi.

İlgili Haber: Rubato’nun Solisti Özer Arkun’un Hapsi İsteniyor

 

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)