Müzikonair Kimse Dur Demeyecek Mi Artık? | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Kimse Dur Demeyecek Mi Artık?

Alizade'nin sahne skandalları bitmek bilmiyor. Ahlaksızlığın adı sanatçılık oldu. Kimse dur demeyecek mi artık?

Azeri asıllı Rapçi Alizade daha önce de u**şturucu kullanmaktan göz altına alınmıştı. Başka birçok gerekçe ile defalarca göz altına alınıp serbest bırakılan Alizade sahne şovlarına her gün yeni bir a*laksızlık ekliyor.

Genel tavrı saldırganlık üzerine kurulu olan rapçi iyice haddini aşarak sahneleri özel salonu gibi kullanmaya başladı. Son konserinde sözleri ile başlı başına tartışma nedeni olan şarkısını söyledikten sonra sahnede yine uygunsuz davranışlarda bulundu. Ardından da “ay g*tüm açıldı” diyerek şovuna devam etti.

Adalet bakanlığına MüzikOnair ailesi olarak çağrıda bulunuyoruz. Ülkemizde Alizade’nin konserlerinin yaş sınırı yok ayrıca sosyal medyada denetlenmiyor. Takip eden konserlerine giden genç bir kitle var. Bu tür davranışları sahne performansı sergileyen birinden görmeleri onların geleceğini dünya algısını etkilemeyecek mi?

İŞTE O GARİP KONSERDEN BİR KESİT

author avatar
Mavi Gündem
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)