Müzikonair KENAN DOĞULU VE ŞEBNEM FERAH HANGİ YARIŞMANIN JÜRİ KOLTUĞUNA OTURUYOR? | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

KENAN DOĞULU VE ŞEBNEM FERAH HANGİ YARIŞMANIN JÜRİ KOLTUĞUNA OTURUYOR?

“O Ses Türkiye”nin format sahibi Talpa’nın elindeki en yeni ve gözde şarkı yarışması “The Winner is” Türkiye haklarını Uygar Ataş ile Gökhan Şükür’ün sahibi olduğu Promore Prodüksiyon aldı. Şirket, yayıncı kuruluş olarak da Star TV ile anlaştı.

2 Kasım’da elemeleri başlayacak yarışma ocakta ekranda.

30 ülkede yayınlanan ve kanalına iyi reyting kazandıran “The Winner is” Star TV’nin “Ve Kazanan” adıyla ekrana getireceği yarışmada 101 jüri üyesi görev yapacak.

Bu jüri üyeleri arasında halktan insanlar, konservatuvar öğrencileri, müzik eleştirmenleri, radyocular ve müzik sektörünün meslek kuruluşlarından temsilciler olacak.

V şeklindeki düzenlenecek jüri bölümünün en önünde müzik dünyasının iki ünlüsü Kenan Doğulu ile Şebnem Ferah “master jüri” olarak oturacak.

Henüz sunucusu belli olmayan yarışmada 101 kişilik jüri, her hafta oylarıyla bir kişiyi birinci seçecek. Sunucu, her hafta finale kalan iki kişiye aldıkları oy oranları belli olmadan önce şu teklifi yapacak:

“İsterseniz bu ikramiyeyi (30 ile 50 bin lira arasında) alıp yarışmaya veda edebilirsiniz. Sesinize güveniyor ve ‘Haftanın birincisi kesin benim’ mi diyorsunuz?”

Bu şekilde finale kalacak 8 yarışmacı, çeyrek final, yarı finalden sonra 13’üncü haftada finale kalan iki kişiden birinci olan 500 bin liralık ödülün de sahibi olacak.

author avatar
MüzikOnair
Müzik Onair Genel Editörü // e-mail : [email protected] onair352013
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)