Müzikonair Karantinada En Çok Dinlenen Şarkı Hangisi Oldu? | Müzikonair
ListelerMüzikMüzik Haber

Karantinada En Çok Dinlenen Şarkı Hangisi Oldu?

Korona virüsünün Türkiye’ye de girmesinin ardından pek çok kişi süreci evinde, karantinada geçirmeye başlamıştı. Peki bu süreçte en çok hangi şarkı dinlendi?

Korona virüsü sebebiyle evde kalan pek çok kişi vaktini kültür-sanat etkinlikleriyle geçirmeye başlamış ve bu süreçte dijital mecraların kullanımı ise artmıştı. Müzik, resim, sinema gibi sanatın farklı alanlarının daha çok ön plana çıktığı karantina sürecinde en çok dinlenen şarkı ise merak konusu olmuştu.

Günaydın’dan Özlem Avcı’nın haberine göre 2015 yılında yayımlanmasına rağmen karantinada patlayan ilk şarkı Bahadır Sağlam’ın “Kır Papatyası” adlı şarkısı oldu. “Mavi” adlı albümde yer alan şarkı, 31 milyon tıklanma sayısı ile zirveye yerleşti. İkinciliği ise İkiye On Kala grubunun geçtiğimiz yıl yayımladığı “Bütün İstanbul Biliyo” adlı şarkısı 24 milyon izlenme ile elde etti.

Haberin tamamını okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

author avatar
Müzikonair Listeler
Türkiye ve dünya müzik listelerinden neler oluyor? En popüler müzik dinleme platformlarında en çok hangi şarkılar dinleniyor? Hangi şarkılar favorilere ekleniyor?
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)