Müzikonair Johnny Depp İntihar mı Etti? | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Johnny Depp İntihar mı Etti?

Otel odasında baygın bulunan johnny Depp hayranlarını korkuttu. Konseri iptal edildi.

Müzik grubu The Hollywood Vampires’ın konserinin, aktörün otel odasında baygın bulunması nedeniyle iptal edildiği ve aktörün intihar girişiminde bulunmuş olabileceği iddia edildi.

KONSER İPTAL OLDU

Depp’in üyesi olduğu Hollywood Vampires grubu Budapeşte’deki konserini ünlü aktörün otel odasında baygın bulunması sebebiyle iptal etti. Johnny Depp’ten veya müzik grubundan konuyla ilgili herhangi bir açıklama gelmedi.

“ALKOL KULLANIP SIZMIŞ”

Ünlü aktörün intihar ettiği yönde haberler yayılırken başka kaynaklar Depp’in aşırı dozda uyuşturucu ya da alkol nedeniyle bilincini kaybettiğini iddia etti. Ünlü aktörün elinde içinde alkol olan bir bardakla çekilen fotoğrafını yayınlayan bir sosyal medya kullanıcısı, “Johnny Depp ‘öngörülemeyen durumlar’ nedeniyle konserini iptal etmeden bir saat önce içki içiyor. Muhtemelen yine alkolden dolayı sızmış” mesajını yazdı.

author avatar
Mavi Gündem
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)