Müzikonair İzzet Yıldızhan’a İnat Gülşen’den Transparan Oryantal! | Müzikonair
MüzikMüzik HaberÖzelVitrin

İzzet Yıldızhan’a İnat Gülşen’den Transparan Oryantal!

Giydiği sahne kıyafetleriyle gündemden düşmeyen şarkıcı Gülşen, sahne aldığı Cahide'de nefes kesti.

Son dönemlerin gündem konusu olan ve sosyal medyayı ikiye bölen sahne kostümleri tartışmaları hız kesmeden devam ediyor. Giydiği transparan kıyafetiyle bu tartışmaları başlatan Gülşen, Cahide’deki konserinde bu tartışmalara cevap gibi bir performans sergiledi.

NE OLMUŞTU?

Gülşen, geçtiğimiz aylarda Alaçatı’da aldığı sahnede giydiği transparan kostümüyle “İddialı Sahne Kostümleri” tartışmasını başlatmıştı. Sosyal medyada “Gülşen, maskeyi yanlış takmış”, “Kıyafeti, seyirciye saygısızlık”, “Denizden geldiği gibi sahneye çıkmış” gibi tepkiler almıştı.

İlgili Haber: https://muzikonair.com/gulsenin-iddiali-konser-kiyafeti-tepki-topladi/

Bu tartışmalar devam ederken ünlü şarkıya sanat camiasından destek veren isimler de olmuştu. Gülben Ergen, Hande Yener, Hadise gibi isimlerin destek verdiği Gülşen, “Ne giyeceğime kendim karar verebilirim.” dedi ve sessizliğini bozdu.

İlgili Haber: https://muzikonair.com/gulsen-sessizligini-bozdu-ne-giyecegime-kendim-karar-verebilirim/

Gülşen’in aranjör eşi Ozan Çolakoğlu, magazin gündeminden düşmeyen eşinin sahne kıyafetleriyle ilgili ilk kez konuşmuştu. Eşinin tercih ettiği kıyafetlere müdahale etmediğini söyleyen Çolakoğlu, “Gülşen Hanım’ın kıyafetlerine karışmıyorum. Fikrimi tabii ki soruyor. Tasarımlarını çok beğeniyorum. Beğenmeyenlerin kendi zevkidir. Hakaret boyutuna erişmedikçe yapıcı eleştiriler olabilir. Ben şahsen çok beğeniyorum.” demişti.

Bir süre sonra modacıların da dahil olduğu bu tartışma hız kesmeden büyüdü.  Gülşen’in tercih ettiği sahne kostümlerine bir yorum da ünlü modacı Muammer Ketenci’den geldi. Ketenci, Gülşen’e “Sesi olmadığı için böyle giyiniyor.” demişti.

İlgili Haber: https://muzikonair.com/modaci-muammer-ketenciden-gulsene-sesi-olmadigi-icin-boyle-giyiniyor/

Hemen hemen aynı dönemlerde Hande Yener, Tepki ile iş birliği yaptığı ‘Olmazsam Olmaz’ şarkısının video klibinin kamera arkasından paylaşımda bulunmuştu. Yener, klip için tercih ettiği kalça dekolteli pantolonuyla dikkat çekmişti.

İlgili Haber: https://muzikonair.com/hande-yener-kalca-dekoltesiyle-adindan-soz-ettirdi/

İZZET YILDIZHAN YORUMU

Geçtiğimiz günlerde bu tartışmalara İzzet Yıldızhan da katıldı. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan İzzet Yıldızhan, son dönemde özellikle Gülşen, Hadise ve Hande Yener gibi isimlerin tercih ettiği derin dekolteli sahne kostümlerini eleştirdi. Yıldızhan “Külotla sahne olmamalı!” dedi ve yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi.

İlgili Haber: https://muzikonair.com/izzet-yildizhan-kulotla-sahne-olmamali/

Bu tartışmalar hız kesmeden büyürken, Külotla sahne olmamalı” diyen İzzet Yıldızhan’a ise sanat camiasından “Geçmişine Bak!” yorumları gelmeye başladı. Melek Mosso, İzzet Yıldızhan’a geçmişini hatırlattı.

İlgili Haber: https://muzikonair.com/melek-mossodan-izzet-yildizhana-gecmisin-seni-birakmiyor/

İzzet Yıldızhan’ın bu yorumuna başka bir cevap da Hande Yener’den geldi. Ünlü şarkıcı Hande Yener de İzzet Yıldızhan’a geçmişini hatırlaması konusunda bir cevap verdi. Hande Yener’in bu cevabına sessiz kalmayan Yıldızhan sert bir çıkışla, “Ben açıklamamda kimsenin adını vermedim. Ben Hande Yener için söylemedim bunu. Eğer yüreği varsa paylaşımına ismimi yazacak. Bana soru sorulduğunda asla isim vermedim. Hande Yener’in benim için yazdıklarını hakaret sayarım. Hakkı yok yani. Doğru bulmadığı bir konuda beni eleştirebilir ama ölçü olmalı” diye konuştu.

İlgili Haber: https://muzikonair.com/izzet-yildizhan-hande-yenerin-yuregi-varsa-ismimi-yazacak/

RTÜK’TEN YARDIM TALEBİ!

Yaptığı yorumla eleştiri oklarının hedefi olan Yıldızhan, bazı TV programları ve sosyal medyada kendisine yönelik hakaret edildiğini söyledi ve RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin’e seslendi.

İlgili Haber: https://muzikonair.com/izzet-yildizhan-rtuk-baskanina-seslendi/

GÜLŞEN’DEN NEFES KESEN CESUR CEVAP!

Tüm bu tartışmalar devam ederken Gülşen,  geçtiğimiz gün Cahide’de sahne aldı. Gülşen bu kez, sadece giydiği kostümüyle değil yaptığı oryantal dansla da gündemi salladı.

Gülşen’in bu iddialı tarzı sosyal medyayı ise ikiye böldü. Bazı takipçiler “Bu kadarı fazla” derken bazıları ise kıyafetinin normal karşıladı.

İşte O Dans!

 

 

 

author avatar
Mavi Gündem
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)