Müzikonair İzzet Yıldızhan: Külotla Sahne Olmamalı! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

İzzet Yıldızhan: Külotla Sahne Olmamalı!

İzzet Yıldızhan, derin dekolteli ve açık sahne kostümleri tercih eden sanatçılarla ilgili yorumda bulundu.

İzzet Yıldızhan, derin dekolteli ve açık sahne kostümleri tercih eden sanatçılarla ilgili yorumda bulundu. İzzet Yıldızhan, ”Külotla da sahneye çıkmayın. Külotla, mayoyla sahne olmamalı. Bu benim fikrim” dedi.

Külotla Sahne Olmaz!

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan İzzet Yıldızhan, son dönemde özellikle Gülşen, Hadise ve Hande Yener gibi isimlerin tercih ettiği derin dekolteli sahne kostümlerini eleştirdi.

Konuyla ilgili soruyu yanıtlayan İzzet Yıldızhan, ”Her sanatçının yaşam biçimi var. Bu kendine yakıştırdığı ile ilgili. Toplumun değer yargılarıyla işim yok diyen de var. Ben Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım, buradan milyonlarca para kazanıyorum şeklinde düşünürse, bu topluma ait yaşam biçimine göre yaşaması lazım. Sahnenin gereklilikleri vardır ama sahneye külotla da çıkmayın ya. Lütfen yani. Evde de aileler izliyor. Seviyoruz onları isim vermiyorum. Kendinize saygı duyun. Külotla da mayoyla da sahne olmamalı. Bu benim fikrim. Ekranda bunu görmek istemiyorum. Bir sanatçıya yakışır vaziyette olabilecek kıyafetler var. Burası Türkiye.” açıklamasını yaptı.

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)