Müzikonair İstanbul’un En Uzun Süreli Festivali Netd Festival 14 – 15 Ekim’de Küçükçiftlik Park’ta | Müzikonair
EtkinliklerKonser

İstanbul’un En Uzun Süreli Festivali Netd Festival 14 – 15 Ekim’de Küçükçiftlik Park’ta

Pop, Rap ve Rock dünyasının en sevilen isimlerini tek sahnede buluşturacak olan #BtcTurkPRO Netd Festival, 14-15 Ekim tarihlerinde şehrin eğlence merkezi KüçükÇiftlik Park’ta!

Pop, Rap ve Rock dünyasının en sevilen isimlerini tek sahnede buluşturacak olan #BtcTurkPRO Netd Festival, 14-15 Ekim tarihlerinde şehrin eğlence merkezi KüçükÇiftlik Park’ta! İki gün boyunca müziğin hiç susmayacağı #BtcTurkPRO Netd Festival’da; Mabel Matiz, Ceza, Kalben, Batuhan Mutlugil, Çakal, Reckol, Can Gox, Rozz Kalliope, Jeff Redd, Kuty ve Ege yer alacak. Türkiye’nin en büyük dijital müzik kanalı Netd Müzik, KüçükÇiftlik Park ve İstanbul Life  ortaklığında, URU ve Moko Yapım organizasyonu ve BtcTurk | PRO ana sponsorluğuyla gerçekleştirilecek olan #BtcTurkPRO Netd Festival’in biletleri şimdi satışta!

Festivallerin vazgeçilmez adresi, Avrupa’nın en iyi konser mekanlarından KüçükÇiftlik Park, Türkiye’nin merakla beklenen festivallerinden biri olan ve her sene yapılması hedeflenen #BtcTurkPRO Netd Festival’in ilkine ev sahipliği yapıyor! Pop, rap ve rock dünyasını #BtcTurkPROileSahnede buluşturacak olan Festival 14-15 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek.

Festival’in ilk günü pop ve rock sanatçıları, ikinci gününde ise rap yıldızları sahne alacak!

14 Ekim Cuma festivalin ilk gününde, dillere pelesenk olan hit şarkıları ve benzersiz sahne şovuyla herkesi büyüleyen Mabel Matiz, her şarkısında insanı bambaşka diyarlara götüren Kalben, Duman’dan tanıdığımız ve solo albümüyle kendinden bahsettiren ülkenin en iyi gitaristlerinden Batuhan Mutlugil ve son yılların en popüler cover artistlerinden Can Gox  kulakların pasını silecek. Magazin tarihinin kirli çamaşırlarını bir bir ortaya döken Şokopop sahnenin açılışını yapmak üzere DJ kabininde yerini alacak!

Türkçe Rap’in yıldızlarını bir araya getirecek olan festivalin ikinci gününde ise, Türk Rap müziğinin en başarılı isimlerinden Ceza, Rap dünyasını sallayan kadın olarak anılan Rozz Kalliope, şarkılarıyla listeleri altüst eden Türkçe Rap’in yükselen ismi Çakal, yeni neslin peşinden koştuğu ve adım adım takip ettiği Reckol, Türk Rap müziğine yeni ve popüler isimler kazandıran Perros Blancos’un bünyesindeki Jeff Redd, Kuty ve Ege rap müzik severlerle buluşacak. 15 Ekim Cumartesi günü sahnenin açılışını ise son dönemin en konuşulan DJ’lerinden Mezar Turizm yapacak.

author avatar
Müzikonair Etkinlik
Konser, sergi,festival ve sahne sanatları hakkında her etkinlik bu profilde!
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)