Müzikonair İsmail YK’nın Yeni Şarkısı “Yala Dur” Eleştiri Topluyor | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

İsmail YK’nın Yeni Şarkısı “Yala Dur” Eleştiri Topluyor

Posta gazetesi yazarı Elif Bayram, bugünkü yazısında İsmail YK’nın “Şappur Şuppur” ile başlayan ve “Yala Dur” isimli yeni şarkısı ile devam müzik kariyerine değindi. Twitter’da da gündem olan şarkının klibi ve sözleri pek çok kişi tarafından eleştirildi.

İsmail YK’nın, özellikle 2000’li yılların başında popüler olan şarkıları az çok herkes tarafından biliniyor, dilden dile dolaşıyordu. (‘Göster Cicilerini’, ‘Şekerim Benim’, ‘Bombabomba.com’, ’80-80-160′, ‘Tıkla’, ‘Facebook’,  ‘Söndür’, ‘Üfle’, ‘İsterim Seni’ …) Ancak birbirine benzeyen isimlere ve sözlere sahip şarkıları şimdilerde popülerliğini kaybetti.

Şarkı tarzı ile eleştiri toplayan ünlü sanatçının “Yala Dur” isimli yeni şarkısı ile adından daha çok bahsettireceğe benziyor.

İşte O Klip:

 

Kaynak: Elif Bayram – Posta Gazetesi

author avatar
Seda Özdemir
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)