Müzikonair IF Performansta “Nefes” İçin Söyleyecekler! | Müzikonair
EtkinliklerKonser

IF Performansta “Nefes” İçin Söyleyecekler!

28 Haziran'da IF Performance Hall'de SMA hastası Nefes için şarkı söyleyecekler.

Uzun süredir tedavisi devam eden SMA hastası Nefes için, tedavisi için kalan bütçeyi tamamlamak adına sanatçılardan anlamlı bir etkinlik geldi. Bir çok ünlü rap müzik sanatçıları ile çalışan menajer Taner Kartal’ın düzenlemiş olduğu SMA hastası nefes bebek için “Nefes Nefese” konserinde Türkçe Rap’in önemli isimleri bir araya geliyor. Yakın zamanda Avrupa’nın en başarılı menajeri ödülünü alan Taner Kartal kampanyada adını duyuramamış Nefes bebek için Kadıköy Acil, Merdiven CRU ve bir çok old school MC’yi bir araya getirdi.

MüzikOnair’ın medya sponsoru olduğu konser, IF Performance Hall’de gerçekleşecek. Sansar Salvo, Kurşun, Yunus Emre, Groza, Yankee, Şüphe, Radikal ve daha pek çok isim 28 Haziran’da “Nefes” için şarkı söyleyecekler.  Konserin tüm gelirleri SMA hastası Nefes’in tedavisine gidecek.

Kapılar 19.30’da açılıyor ve konser 20.30’da başlıyor.

KONSER AFİŞİ

 

 

author avatar
Müzikonair Etkinlik
Konser, sergi,festival ve sahne sanatları hakkında her etkinlik bu profilde!
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)