Müzikonair Hasret Bitiyor! Zeytinli Rock Festivali İçin Geri Sayım Başladı! | Müzikonair
Diğer EtkinlikEtkinlikler

Hasret Bitiyor! Zeytinli Rock Festivali İçin Geri Sayım Başladı!

Türk rock müziğinin geçit töreni Zeytinli Rock Festivali 17-18-19-20-21 Ağustos 2022 tarihlerinde Burhaniye’de düzenlenecek.

Milyon Yapım Organizasyon tarafından Burhaniye Belediyesi’nin katkılarıyla 7. kez gerçekleşecek Türk rock müziğinin geçit töreni Zeytinli Rock Festivali 17-18-19-20-21 Ağustos 2022 tarihlerinde Burhaniye’de düzenlenecek. Türkiye’nin en büyük festivallerinden olan Zeytinli Rock Festivali bu yılki programıyla ülkenin dört bir yanından binlerce müzikseveri ağırlamayı planlıyor.

Zeytinli Rock Festivali, ülkenin dört bir yanında yapılan yeni festivallere ilham kaynağı olurken bir yandan da ülkemizdeki kamplı festival kültürünün yerleşmesi ve gelişmesini de sağlayarak katılımcılara “Gerçek Festival Deneyimi”ni sunuyor.

Tüm Festivalleri Unutun

Bu yılki festivalde; Sertab Erener, Gökhan Türkmen, Bülent Ortaçgil, Sena Şener, Madrigal, Mor ve Ötesi, Ceza, Aylin Aslım, Pentagram, Selda Bağcan, Manga, Moğollar, Adamlar, Athena, Redd, Duman ve daha birçok dev sanatçı yer alacak.

Zeytinli Rock Festivali 17-18-19-20-21 Ağustos 2022 tarihlerinde Burhaniye / Balıkesir’de!

Biletler milyonbilet.com, Milyonbilet App’de ve Biletix’te!

author avatar
Müzikonair Etkinlik
Konser, sergi,festival ve sahne sanatları hakkında her etkinlik bu profilde!
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)