Müzikonair Hande Yener’in İngilizce Şarkısı Ne Zaman Çıkıyor? | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Hande Yener’in İngilizce Şarkısı Ne Zaman Çıkıyor?

Hande Yener’in ilk albümünden bu yana dünyaya açılma isteğini bilmeyen kalmadı. Bunun için uzun zamandır hazırlıklar yapan Hande Yener’in yeni şarkısını Posta’dan Serhan Sokulgan gündemine aldı.

Hande Yener’in İngilizcesini oturtmak için çok çalıştığını yazan Sokulgan, şarkının çıkış tarihi için de detaylar verdi.

HANDE YENER’DEN İNGİLİZCE ŞARKI
Hande Yener’in çalışkanlığını her zaman alkışlamışımdır. Türkiye’de kendini geliştirerek yaptığı her işte başarısı için savaşmıştır. Bir süredir kampa giren Hande, İngilizce öğrenmek için dersler alıp bol bol spor yaptı.

Avrupa müzik listelerine girmeyi hedefleyen Hande, single’ı için İngilizce şarkısını tamamlamak üzere. Çok heyecan duyduğu bu çalışmasını da yurt dışında başarılı işlere imza atan Burak Yeter ile yaptı. Projenin 1 aya kadar çıkması planlanıyor.

KAYNAK: Posta/Serhan Sokulgan

author avatar
Hilal Çağlar
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)