Müzikonair Gülşen’siz Gülşen Konseri Verilecek! | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Gülşen’siz Gülşen Konseri Verilecek!

İzmir Enternasyonel Fuarı Çim Konserleri kapsamında yer alan Gülşen konseri iptal edilmedi. Ancak bakın nasıl bir çözüm bulundu!

Türkiye’nin en köklü ve kapsamlı fuarı İzmir Enternasyonel Fuarı Çim Konserleri ilginç bir duyuru yaptı. Bu yıl İzmir Enternasyonel Fuarı Çim Konserleri kapsamında Gülşen de bu fuarda sahne alacaktı.  Ancak beklenmeyen gelişmeler ve Gülşen’in yargı süreci sonucunda ev hapsinde olmasından dolayı Gülşen konsere çıkamayacak.

Fuar, yaptığı duyuruda Gülşen sahneye çıkamayacağı için konseri iptal etmedi. Gülşen’in orkestra ve vokal grubu sahne alacak. Ayrıca konserde de Gülşen’in klipleri gösterilecek ve şarkıları seslendirilecek.

İZFAŞ Basın yaptığı duyuruda; “İzmir Enternasyonel Fuarı Çim Konserleri kapsamında bugün programda yer alan Gülşen konserini zorunlu nedenlerle farklı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Sanatçımız kamuoyunca da bilinen adli kısıtlığı nedeniyle sahneye çıkamayacaktır. Ancak Gülşen’in orkestra ve vokal grubu saat 21.30’da Çim Sahne’de performans sergileyecektir. Gülşen şarkılarının seslendirileceği, kliplerinin gösterileceği konsere tüm Fuar ziyaretçilerimiz ücretsiz davetlidir;” dedi.

İŞTE O DUYURU

author avatar
Mavi Gündem
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)