Müzikonair Geçtiğimiz Haftanın En Medyatik İsimleri Belirlendi | Müzikonair
ListelerMedya TakipMüzikMüzik Haber

Geçtiğimiz Haftanın En Medyatik İsimleri Belirlendi

MTM (Medya Takip Merkezi) tarafından yapılan araştırmada aralarında muzikonair.com‘un da olduğu yazılı, görsel ve dijital medyada 10 - 16 Ekim tarihleri arasında en çok haber olan ünlü şarkıcılar belirlendi.

MTM (Medya Takip Merkezi) tarafından yapılan araştırmada aralarında muzikonair.com‘un da olduğu yazılı, görsel ve dijital medyada 10 – 16 Ekim tarihleri arasında en çok haber olan ünlü şarkıcılar belirlendi.

Haftanın en medyatik ismi şarkıcı kızı Dilan Çıtak Tatlıses’in düğününde taktığı altın kemerle gündeme gelen İbrahim Tatlıses oldu. Mehmet Dinçerler ile 5 aylık evliliğini bitiren ve özel hayatıyla gündemden düşmeyen Hadise ise en medyatik ikinci isim olarak öne çıktı. Yıldız Tilbe ise listenin üçüncü sırasında yer aldı.

tabloyu daha yakından görmek için tıklayabilirsiniz

bir önceki haftanın analizi için tıkla

author avatar
Müzikonair Listeler
Türkiye ve dünya müzik listelerinden neler oluyor? En popüler müzik dinleme platformlarında en çok hangi şarkılar dinleniyor? Hangi şarkılar favorilere ekleniyor?
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)