Müzikonair Fatma Turgut’un Yeni Single’ı “Dünyalar Senin Olsun” 21 Haziran’da Yayında | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Fatma Turgut’un Yeni Single’ı “Dünyalar Senin Olsun” 21 Haziran’da Yayında

Türk rock müziğinin sevilen ismi Fatma Turgut'un yeni single çalışması "Dünyalar Senin Olsun" 21 Haziran'da tüm dijital platformlarda yerini alacak.

Türk rock müziğinin en sevilen ve en güçlü kadın vokallerinden Fatma Turgut, yepyeni single’ı ile sevenlerine sürpriz yapıyor. Yayınladığı her çalışmasıyla dinleyicilerden tam not alan ve müzik listelerinin zirvesinde yer alan müzisyen şimdi ise “Dünyalar Senin Olsun” şarkısıyla adından söz ettiriyor.

Sözü ve müziği kendisine ve Can Baydar’a ait “Dünyalar Senin Olsun”un düzenlemesinde de Can Baydar, Ozan Tügen ve Tarkan Gözübüyük imzaları var.

Fatma Turgut’un yeni single’ı “Dünyalar Senin Olsun” 21 Haziran Pazartesi günü Avrupa Müzik markasıyla tüm dijital müzik platformlarda yerini alacak.

author avatar
Dila Oflaz
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)