Müzikonair Ezginin Günlüğü ’40 Yıllık Şarkılar’ Albümü Müzikseverlerle Buluştu | Müzikonair
Albüm & SingleMüzik

Ezginin Günlüğü ’40 Yıllık Şarkılar’ Albümü Müzikseverlerle Buluştu

Ezginin Günlüğü’nün Dokuz Sekiz Müzik etiketiyle yayımlanan 40 Yıllık Şarkılar isimli proje albümü müzikseverlerle buluştu.

Ezginin Günlüğü ‘nün 40 yıla yayılan şarkıları, 20 farklı sanatçının yorumuyla yeniden kaydedildi. Yarın yayımlanacak olan “40 Yıllık Şarkılar” albümünde her bir Ezginin Günlüğü şarkısı farklı bir sanatçı tarafından seslendirildi.

DokuzSekiz Müzik yapımcılığında, bir yılı aşkın bir sürede hazırlanan albümde; Bora Duran, Can Bonomo, Can Kazaz, Canozan, Cihan Mürtezaoğlu, Dilhan Şeşen, Dolu Kadehi Ters Tut, Eda Baba, Fikri Karayel, Gripin, Harun Tekin, Karsu, Melek Mosso, Melike Şahin, Nilipek, Ömer Yener, Pinhani, Rubato, Sedef Sebüktekin ve Zeynep Bastık yer alıyor.

Albümün ilk şarkısı “Duvar”, “Dolu Kadehi Ters Tut” grubunun yorumuyla 17 Nisan’da, ikinci şarkısı “Ebruli” ise Gripin grubunun yorumuyla 30 Nisan’da yayımlanmıştı.

EzgininGünlüğü ’40 Yıllık Şarkılar’ şimdi tüm dijital platformlarda ve full albüm audio videolarıyla Dokuzsekizmüzik YouTube kanalında.

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)