Müzikonair “Engelsiz Mikrofon” Ödüllerine İsraf Eleştirisi! | Müzikonair
RadyoUlusal

“Engelsiz Mikrofon” Ödüllerine İsraf Eleştirisi!

CRI TURK Medya’nın CEO’su Doç. Dr. Michael Kuyucu, Yeni Birlik Gazetesi’ndeki köşesinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ni ve ilçe belediyelerini eleştirdi.
Doç.Dr. Michael Kuyucu,  Ekrem İmamoğlu markasına yönelik uygulanan  stratejik yönetimin zayıf olduğunu söyleyerek İmamoğlu’na iyi bir “PR ve strateji ekibi” kurması tavsiyesinde bulundu.
Michael Kuyucu’nun gazetedeki köşesinde en geniş bölüm ise “Engelsiz Mikrofon” ödül töreni ile ilgili oldu.
İstanbul’da AK Partili belediyelerin gerçekleştirdiği ödül törenlerinin son dönemlerde halkın gözünde israf olarak yorumlandığını söyleyen Michael Kuyucu, en son Bağcılar Belediyesi’nin gerçekleştirdiği “Engelsiz Mikrofon” ödül törenini örnek göstererek bu tarz etkinlik ve ödül törenlerinin hem israf olduğunu söyledi hem de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın belediyelere verdiği vizyona uymadığını ve bunun AK Partiye oy kaybettirdiğini dile getirdi.
İşte Michael Kuyucu’nun Yeni Birlik Gazetesinde yayınlanan köşe yazısı:

author avatar
haberalani
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)