Müzikonair Edis Dinlemeye Gidenlere Alizade Şoku! | Müzikonair
MüzikMüzik HaberÖzel

Edis Dinlemeye Gidenlere Alizade Şoku!

Edis, kendisini izlemeye gelenlere beklenmedik bir sürpriz yaparak geçtiğimiz günlerde gözaltına alınan rapçi Alizade'yi sahnesine konuk etti.

Önceki gün Çeşme’de sahne alan Edis, uzun bir aranın ardından hayranlarıyla bir aradaydı. En sevilen şarkılarını hayranları için söyleyen Edis, kendisini izlemeye gelenlere beklenmedik bir sürpriz yaparak rapçi Alizade’yi sahnesine konuk etti. Son günlerde adı pek çok olaya karışan ve şarkı sözleri ve kliplerinde uyuşturucu madde kullanımını özendirdiği gerekçesiyle gözaltına alınan Alizade, Edis’in konserinde şarkı söyledi.

Alizade geçtiğimiz ay, ‘Uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanılmasını özendirmek’ suçundan adliyeye sevk edilmiş, savcılık ifadesinin ardından serbest bırakılmıştı. İranlı şarkıcı, ülkesine gönderilmek üzere geri gönderme merkezi görevlilerine teslim edilmişti.

Sen De Mi Edis!

Bu gelişmelerin ardından Alizade, Edis konserinde ortaya çıktı. Edis’i dinlemeye gelenler bir anda Alizade şoku yaşadı. Kariyer hatası yapan Edis’in eski şarkıları mumla aranırken, sahne performansı her zaman takdir ediliyordu. Ancak Edis, son hamlesiyle hayranlarından yine kırık not aldı. Ünlü popçunun uyuşturucu madde kullanımına özendirmek suçundan gözaltına alınan Azeri asıllı Asya Alizade’yi neden sahnesine konuk ettiği bilinmezken, Edis’e sosyal medya üzerinden pek çok eleştiri geldi.

Bu eleştirilerden bazıları şu şekildeydi;

”Cankan sandim’ , ‘Edis sen de mi ya’ , ‘Edisten soğudum’ , ‘Edisi severdim ama yakıştıramadım”

 

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)